Cele, jakie przyświecają naszej działalności

Prowadzimy działalność gospodarczą w zakresie gastronomii i pielęgnacji zieleni, działalność społecznie użyteczną w sferze zadań publicznych powierzanych przez członków Spółdzielni oraz działalność oświatowo-kulturalną i społeczną na rzecz członków, a także środowiska lokalnego. Efektem naszych działań jest reintegracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Realizujemy projekty ze środków krajowych i zagranicznych, mające na celu aktywizować i wspierać lokalną społeczność.  Wypracowany zysk przeznaczamy na działalność społeczną Spółdzielni. To, co robimy, czynimy z pasją i zamiłowaniem, z nastawieniem na pozytywne zmiany, zadowolenie i satysfakcję.

Nasza wizja i misja!

Wizją naszej spółdzielni jest ceniona marka, kojarzona z jakością i smakiem zdrowej tradycji, do której się wraca.

Naszą misją jest inspirowanie do zmian poprzez wyjątkowość, tworzenie rzeczywistości w jakiej chcemy żyć, by trwać w zdrowiu i w zgodzie z samym sobą.

Wartości, które nam przyświecają!

Promocja zdrowia
Wspieranie lokalnego rynku
Zdobywanie i przekazywanie wiedzy
Kreowanie zmian

Nasze refleksje…

Nasza działalność – zarówno gospodarcza, jak i społeczna ma na celu kształtować zdrowe nawyki żywieniowe, szczególnie w odniesieniu do tych najmłodszych klientów – maluszków ze żłobków i przedszkoli oraz uczniów szkół. Nie jest to łatwe…i to zapewne nie za sprawą samych maluchów i młodzieży, a nierzadko ich rodziców, opiekunów, czy wychowawców. Mamy świadomość, iż każda zmiana jest niezwykle trudna…czasem nawet opadamy z sił…Z drugiej jednak strony wciąż wierzymy, że warto podejmować wyzwania, tym bardzie, że dotyczą one tak ważnych aspektów jak zdrowie.

Temat spółdzielni socjalnej jest wciąż tematem nowym i chyba w pewnym sensie trudnym. Jednak każdy, choćby pojedynczy głos, dodaje nam otuchy, uskrzydla nas i sprawia, że trudności schodzą na dalszy tor, a na ich miejsce pojawiają się nadzieja, radość i poczucie spełnienia.

Gotujemy z pasją

Gotujemy z pasją

Nasza Spółdzielnia zrodziła się z pasji i miłości do gotowania. Z biegiem lat, coraz silniejszych ... są jak wierne towarzyszki naszej drogi zawodowej...

Inni o nas

Inni o nas

Działalność Spółdzielni doceniają media, a my doceniamy ich kunszt dziennikarski za promowanie tego, co zdrowe i dobre

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Posiadamy własną "flotę" - nasze trzy niezawodne auta, które od poniedziałku do piątku w godzinach: od 12 i od 13 dostarczają Państwu ugotowane przez nas dania